Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start

Strona główna

 

Rekrutacja do klas pierwszych na rok szkolny 2017/2018

rozpoczyna się

od 20 kwietnia - od godz.8.00 -

do 5 maja do godz. 13.00
poprzez witrynę naborową

www.jeleniagora.podstawowe.vnabor.pl

 

 

 

 

Artykuły

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracy referenta ds. kadr i płac w SP 7

2017-06-04
Ogłoszenie dyrektora SP nr 7 w Jeleniej Górze o naborze na wolne stanowisko pracy referenta ds. kadr i płac znajduje się w załączniku poniżej.
Czytaj więcej o: Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracy referenta ds. kadr i płac w SP 7

Matematyczne Prezentacje Twórczości Dziecięcej

2017-04-10

W naszej szkole w marcu 2017 r. realizowaliśmy projekt  pt. „Matematyka w Krainie Czarów”. Inspiracją do tego przedsięwzięcia stała się powieść „Alicja w Krainie Czarów”. Przygody dziewczynki wydawałyby się niemożliwe i nielogiczne, a jednak autor Lewis Carroll stworzył je na bazie swojej wiedzy naukowej i bogatej wyobraźni. Ukończył studia na Uniwersytecie Oxfordzkim i opublikował 250 prac z dziedziny matematyki, logiki i kryptografii. Interesowały go zagadki matematyczne i gry liczbowe.                  Uczniowie klas piątych i szóstych próbowali puścić wodze swojej geometrycznej wyobraźni i przygotowali plakaty na wyżej wspomniany temat. W dniu 30 marca 2017 r. o godz. 10.00 w sali gimnastycznej miała miejsce impreza dla przedszkolaków, znana jako Matematyczne Prezentacje Twórczości Dziecięcej, tym razem pod hasłem „Matematyka w Krainie Czarów”.

Czytaj więcej o: Matematyczne Prezentacje Twórczości Dziecięcej

Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci

2017-04-05

Z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci - 4 kwietnia 2017 roku (we wtorek) w naszej bibliotece zorganizowano czytanie baśni Hansa Christiana Andersena dla najmłodszych czytelników.

Czytaj więcej o: Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci

XIII Konkurs „Uczę się bezpiecznie żyć”

2017-04-04

4 kwietnia 2017 roku (we wtorek) w hali sportowej przy ulicy Złotniczej miał miejsce jeleniogórski półfinał 13. Dolnośląskiego Konkursu Bezpieczeństwa dla Dzieci i Młodzieży “Uczę się bezpiecznie żyć”. Nasi uczniowie także poddawani byli rozmaitym zadaniom związanym z bezpiecznym i ekologicznym życiem. W kategorii klas IV-VI nasi uczniowie zdobyli tytuł Mistrza Jeleniej Góry, a w powiecie zajęli dziesiąte miejsce.

Czytaj więcej o: XIII Konkurs „Uczę się bezpiecznie żyć”

Plan lekcji

Statystyki

  • Odwiedziny: 569914
  • Do końca roku: 252 dni
  • Do wakacji: 61 dni

Kalendarium

Niedziela, 2017-04-23

Imieniny: Ilony, Jerzego