Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start

Strona główna

 

Witaj na stronie

 

Szkoły Podstawowej nr 7

 

im. Adama Mickiewicza

 

w Jeleniej Górze

 

 

 

 

 

Artykuły

Spotkanie w ramach SKO u pierwszaków

2017-12-07

7 grudnia 2017 roku (w czwartek), podczas zebrań z rodzicami, odbyło się spotkanie rodziców klasy I z przedstawicielami Banku PKO. Panie przybliżyły ideę oszczędzania w SKO. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem i zaowocowało nowymi otwartymi rachunkami SKO.

Czytaj więcej o: Spotkanie w ramach SKO u pierwszaków

Mikołaj z kl. III a i III b [w Pizzy Hut]

2017-12-06

6 grudnia klasę 3 a oraz 3 b odwiedził Święty Mikołaj. Oczywiście nie był to najprawdziwszy Mikołaj tylko jego pomocnik. Ponieważ wszystkie dzieci starały się być grzeczne cały rok, więc zasłużyły na prezenty. Mikołaj zabrał nas na spacer-niespodziankę, który zakończył się wizytą w Pizzy Hut. Tam wszystkie dzieci najadły się dowoli i ze śpiewem na ustach wróciły do szkoły, a na czele pochodu szedł oczywiście Mikołaj, który rozdawał przechodniom cukierki.

Czytaj więcej o: Mikołaj z kl. III a i III b [w Pizzy Hut]

Gwiazdka z Mikołajem na sportowo

2017-12-06

6 grudnia 2017 roku (w środę), przed świętami Bożego Narodzenia, uczniowie naszej szkoły bawili się podczas Gwiazdki na Sportowo. Na przybyłych uczestników czekały atrakcje - konkurencje sportowe. Nie zabrakło również Świętego Mikołaja, który pełnił funkcję konferansjera sportowego.

Czytaj więcej o: Gwiazdka z Mikołajem na sportowo

Wycieczka do fabryki bombek

2017-12-01

1 grudnia 2017 roku (w piątek) klasy III a i III b udały się na wycieczkę autokarową. Celem naszej podróży była fabryka bombek w Złotoryi. W fabryce uczestniczyliśmy w interesujących warsztatach zdobienia bombek. Następnie zwiedzaliśmy fabrykę śledząc proces powstawania bombki choinkowej. Wycieczkę zaliczamy do udanych.

Czytaj więcej o: Wycieczka do fabryki bombek

Plan lekcji

Statystyki

  • Odwiedziny: 648342
  • Do końca roku: 18 dni
  • Do wakacji: 191 dni

Kalendarium

Środa, 2017-12-13

Imieniny: Dalidy, Juliusza